Breadcrumbs


Sīkfailu politika

Mēs izmantojam sīkfailus

Reckitt Benckiser grupas uzņēmumi (“Reckitt Benckiser”, “mēs”) izmanto sīkfailus un citus automātiskus rīkus, lai iegūtu informāciju par mūsu tīmekļa vietņu apmeklētājiem, piemēram, mūsu vietņu apmeklētāju skaita un visvairāk apmeklēto lapu noteikšanai. Iegūto informāciju mēs izmantojam, lai pielāgotu tīmekļa vietnes un reklāmas mūsu apmeklētājiem. Informācijas iegūšanai mēs izmantojam vairākas tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus, tīmekļa bāksignālus un citas līdzīgas tehnoloģijas. Mēs tās visas kopā saucam par sīkfailiem.

Sīkfaili un citi automātiskie datu vākšanas rīki

Sīkfaili

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek saglabāti uz datora cietā diska, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes. Mēs lietojam sīkfailus, piemēram, lai uzzinātu, vai jau esat apmeklējuši mūsu vietni agrāk un kas katram lietotājam varētu visvairāk interesēt. Sīkfaili var uzlabot lietotāju darbu tiešsaistē, saglabājot izvelētos iestatījumus konkrētās vietnēs.

Timekļa bāksignāli

Tīmekļa bāksignāli (zināmi arī kā tīmekļa informatori, pikseļu atzīmes, tīrie GIF), ir tipiski caurspīdīgi grafiski attēli, kas izvietoti vietnē. Tīmekļa bāksignāli tiek lietoti kopā ar sīkfailiem, lai izmērītu vietnes apmeklētāju veiktās darbības. Mēs izmantojam tīmekļa bāksignālus, lai savāktu, piemēram, tādu informāciju kā tā datora IP adrese, no kura tika lejupielādēta informācija no vietnes, kurā izvietots bāksignāls, tās vietnes vietrādis URL, kurā izvietots bāksignāls, laiks, kas pavadīts vietnē ar izvietotu bāksignālu, un tās pārlūkprogrammas tips, kas izmantota, lai vietni pārlūkotu. 

IP adreses un vietrāži URL

IP adrese ir unikāls noteiktu elektronisko ierīču identifikators, ko izmanto, lai identificētu un nodrošinātu savstarpēju komunikāciju internetā. Kad apmeklējat mūsu vietni, mēs varam redzēt IP adresi ierīcei, ar kuru pieslēdzāties internetam, izmantojot tīmekļa bāksignālu. Mēs izmantojam šo informāciju, lai noteiktu vispārīgu ierīces fiziskās atrašanās vietu un saprastu, no kādiem ģeogrāfiskiem reģioniem ir mūsu vietnes apmeklētāji. Mēs arī varam izmantot šo informāciju, lai uzlabotu vietnes izskatu un atvieglotu lietotāju darbu.

Vietrādis URL (vienotais resursu vietrādis) ir unikālā katras vietnes resursu adrese, faktiski tā ir lietotāja apmeklētās vietnes adrese. Mēs izmantojam šo informāciju, lai redzētu, kuras vietnes un lapas tiek apmeklētas un kā lietotāji naviģē caur mūsu vietni.

Kādus sīkfailus mēs lietojam?

Mūsu vietnēs mēs lietojam turpmāk norādītos sīkfailu veidus.

Obligāti nepieciešamie sīkfaili - šie sīkfaili ir nepieciešami, lai izpildītu transakcijas vai pieprasījumus, ko uzsākat. Tie ietver informācijas saglabāšanu par darbībām, ko veicat vietnē, un pārvalda statusu pēc pieteikšanās visā sesijas laikā. Jūs nevarat atteikties no šo sīkfailu izmantošanas, jo tie ietekmē tīmekļa vietnes funkcionēšanu.

Funkcionalitātes sīkfaili - šie sīkfaili nodrošina iespēju tīmekļa vietnei atcerēties, kādas izvēles izdarāt, tādējādi uzlabojot tās funkcionalitāti. Piemēram, funkcionalitātes sīkfaili ļauj saglabāt specifisku  informāciju par apmeklētāju, tādu kā izvēlēto valsti, izvēlētās pastāvīgās pieteikšanās statusu un citas pielāgošanas iespējas.

Analītikas sīkfaili - šie sīkfaili ļauj mums uzkrāt datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, ieskaitot saturu, uz kura klikšķināt apmeklējuma laikā, lai varētu novērtēt efektivitāti un lietotāju saziņu ar vietni, tādējādi laika gaitā uzlabojot mūsu tīmekļa vietnes. Šos sīkfailus var nodrošināt mūsu analītikas sadarbības partneri, bet tie tiek izmantoti vienīgi mūsu tīmekļa vietnes analīzei.

Mērķorientēšanas sīkfaili - šie sīkfaili saglabā informāciju par to, kā izmantojat mūsu un citas tīmekļa vietnes, lai varētu  mūsu un citās tīmekļa vietnēs nodrošināt atbilstošas reklāmas un citu  pielāgotu informāciju.

Atkārtotas mērķorientēšanas sīkfaili - šie sīkfaili saglabā informāciju par to, kā izmantojat mūsu tīmekļa vietnes, lai varētu  mūsu un citās tīmekļa vietnēs nodrošināt atbilstošas reklāmas un citu  pielāgotu informāciju.

Sociālo mediju sīkfaili - šie sīkfaili nodrošina piekļuvi sociālajiem tīkliem un var savākt personīgu informāciju, kas norādīta šajos medijos. Mēs nekontrolējam, kā sociālie tīkli var vākt un izmantot šādu personīgo informāciju, un tās izmantošana ir noteikta katra sociālā tīkla privātuma politikā.

Detalizēta informācija par specifiskiem sīkfailiem atrodama šeit.

Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem, lūdzu, apmeklējiet http://www.allaboutcookies.org/.

Ka atspējot vai dzēst sīkfailus?

Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu sniegs informāciju, kā pārtraukt apstiprināt jaunus sīkfailus, kā saņemt paziņojumu par jauna sīkfaila pievienošanu un kā atspējot esošos sīkfailus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka bez sīkfailiem var nebūt iespējams pilnvērtīgi izmantot mūsu vietnes iespējas.

Ja vēlatieszināt kā pārvaldīt sīkfailus tieši pārlūkprogrammā, dodieties uz savas pārlūkprogrammas atbilstošo saiti zemāk:

Kā ar mums sazināties?

Lai uzzinātu, kā Reckitt Benckiser nodrošina privātumu, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu Privātuma politiku.