Kā tiek izgatavoti prezervatīvi?

Mēs jums izstāstīsim, kā un no kādām izejvielām tiek izgatavoti prezervatīvi un kādas pārbaudes mēs veicam, lai nodrošinātu to atbilstību visaugstākajai kvalitātei, ne tikai izpildot, bet pat pārspējot starptautiskos standartus!

Tas ir iemesls, kādēļ miljoniem cilvēku katru dienu izvēlas Durex...

Kā tiek izgatavoti prezervatīvi

Visu prezervatīvu ražošanas sākotnējais posms ir šāds: lai piešķirtu lateksam stabilitāti un izturīgumu, tam tiek pievienotas ķīmiskas vielas, un tas tiek karsēts (“vulkanizēts”). Šajā procesā ķīmiskās vielas reaģē ar lateksā esošo gumiju, padarot to izturīgāku un drošāku un piešķirot tai zemāku alergēno potenciālu.

Tomēr mēs esam pedantiski un veicam atkārtotu pārbaudi.

Pēc tam latekss tiek ievietots milzīgās glabāšanas tvertnēs ar regulējamu temperatūru.

Lateksā tiek iemērkta nepārtraukta tīru stikla šablonu līnija, un tie tiek pārklāti ar lateksu.

Šabloni tiek rotēti, lai nodrošinātu vienmērīgu pārklājumu.

Kad šabloni ir nožuvuši, tie tiek iemērkti otrreiz.

Tad šabloni tiek ievietoti krāsnī, lai vulkanizētu gumiju, — tas ļauj pabeigt ķīmiskās reakcijas un piešķir lateksa prezervatīviem nepieciešamo izturīgumu un elastību.

Visbeidzot prezervatīvi tiek noņemti no šabloniem, izmazgāti, lai attīrītu tos no ūdenī šķīstošām daļiņām, un iepūderēti ar farmakoloģiski drošiem materiāliem.

Pārbaude, pārbaude un vēlreiz pārbaude

Šajā posmā lateksa prezervatīviem ļauj 2 dienas “nostāvēties”.

Tad prezervatīvi tiek ievietoti elektroniskās pārbaudes aparātā, lai atklātu iespējamos caurumus un defektus. Pēc tam tos pārvieto uz ierīci, kas ievieto tos atsevišķā iepakojumā — “folijā”.

Vienlaicīgi folijā tiek iesmidzināts paredzētais lubrikants un aromatizētājs.

Folijas malas tiek termiski sakausētas, un uz tās tiek iespiests partijas numurs un derīguma termiņš. Iepakoto prezervatīvu izlasei tiek veikta noplūdes un citu defektu diagnostika.

Durex prezervatīvi ar nolūku ir iepakoti kvadrātveida iepakojumos, jo mēs esam pierādījuši, ka to ārējā iedarbība uz prezervatīviem ir mazāka nekā taisnstūrveida iepakojumiem — tagad tas ir kļuvis par nozares standartu.

Folijā iesaiņotie Durex prezervatīvi tiek iepakoti kastēs, un tagad tie ir gatavi nosūtīšanai klientam.

Patiesībā gandrīz gatavi...

Pirms mēs izsūtām prezervatīvus no rūpnīcas, veicam galīgo pārbaudi, lai nodrošinātu, ka tie atbilst attiecīgajiem lateksa prezervatīvu valsts un starptautiskajiem standartiem. Tiem arī jāizpilda daudz stingrākais Durex kvalitātes standarts.

Kādas pārbaudes un kādēļ veicam

  • Elektroniskās pārbaudes — katrs prezervatīvs tiek pārbaudīts, lai konstatētu iespējamus sīkos caurumiņus, defektus un nepilnības.
  • Ūdens noplūdes pārbaude — katru mēnesi vairāk nekā 2 000 000 prezervatīvu paraugu tiek piepildīti ar ūdeni un atstāti karājoties vienu minūti, lai konstatētu iespējamās noplūdes.
  • Piepūšanas pārbaude — aptuveni 500 000 prezervatīvu paraugu mēnesī tiek pārbaudīti ar piepūšanas metodi, lai pārbaudītu to izturību pret pārsprāgšanu un elastīgumu (starptautiskais lateksa standarts: 18 litri. Durex minimālais lateksa standarts: 22 litri. Parasti Durex prezervatīvu ietilpība ir līdz 40 litriem).

Ja prezervatīvi neiztur kaut vienu pārbaudi, visa partija (līdz 432 000 prezervatīvu) tiek norakstīta kā brāķis!

Pateicoties pedantiskajai pieejai un stingrajiem standartiem, pie Durex kā pie lietpratēja bieži vēršas valstu un starptautiskās reglamentējošās iestādes, veselības ministrijas, slimnīcas, zinātnieki un akadēmiķi.

Viņi zina... Un mēs zinām, ka Jūs varat uzticēties Durex.