Kāpēc izvēlēties Durex? Mēs izgatavojam vislabākos prezervatīvus.

Kādēļ Durex prezervatīvi ir vislabākie? Durex ir ilggadīga pieredze prezervatīvu ražošanā. Tādēļ var droši apgalvot, ka ikviens produkts ir daudzkārt izmēģināta un pārbaudīta procesa rezultāts.

Ikviens no tiem tiek pārbaudīts elektroniski, nosakot katras prezervatīvu partijas paraugu izturību ar piepūšanas metodi.

Saskaņā ar starptautiskajiem standartiem šādā piepūšanas pārbaudē prezervatīvam jāuzņem 18 litri gaisa. Durex prezervatīvā parasti ietilpst 40 litri gaisa bez pārplīšanas. (Tas ir tikai viens piemērs, kā mēs ne tikai izpildām starptautiskos drošuma un kvalitātes standartus, bet arī tos pārspējam.)

Prezervatīvu paraugi tiek piepildīti arī ar ūdeni, lai pārliecinātos vai nav noplūdes. (Visādam gadījumam mēs katru mēnesi veicam aptuveni divus miljonus šādu ūdensnecaurlaidīguma pārbaužu.)

Tāpat visu veidu prezervatīvi tiek dermatoloģiski testēti.

Patiesībā, ja kaut viens paraugs neiztur kādu no pārbaudēm, visa partija (līdz pat 432 000 prezervatīvu) tiek atstāta rūpnīcā.

Mēs ne tikai tiecamies paaugstināt produktu testēšanas standartus, bet arī nepārtraukti veicam pētnieciskos projektus, meklējot jaunus veidus, kā uzlabot mūsu produktus, un identificējam jaunas seksuālās uzvedības tendences, kas varētu pavērt ceļu pavisam jaunām produktu kategorijām.

Tas nozīmē, ka mēs esam izveidojuši informācijas zelta atradni, ko regulāri izmanto veselības ministrijas, slimnīcas, zinātnieki, akadēmiķi un citas seksuālās veselības organizācijas.

Tātad īsumā — labākie tehnoloģiskie procesi, kuru gaitā tiek izgatavoti vislabākie prezervatīvi, balstoties uz tālredzīgu domāšanu.
Varbūt tādēļ miljoniem cilvēku visā pasaulē lieto Durex katru dienu.